KONST / Litografier / Färglitografi 13491565
nr 1349 1565
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Signerad, numrerad 55/350. Motivet: 27x33 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:53:28
28/9 11:43:02
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska